Tokio Hotel in Serbian hearts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 "Friends" or sth more? [one shot]

Go down 
+7
kety
Toms little perv queen
little.girl.crazy.in.love
Little Phoenix
JustTheGirl
LadyLillis
Disenchanted.
11 posters
AuthorMessage
Disenchanted.
Moderator
Moderator
Disenchanted.


Number of posts : 4482
Age : 29
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeThu Sep 04, 2008 11:32 pm

Odlucila sam da je bolje da pishem one-shot poshto me prilichno mrzi da pishem priche u nastavcima. Ovo nije nishta posebno i ne moze se meriti sa nekim ff-ovima na owom 4umu i ja wam zato ostawljam da commujete kako hocete, al da budete iskreni! Wasa Tanja:)

Sanja je tuzno pogledala kroz prozor. Na mp3-u se stalno vrtela jedna pesma. Refren joj se duboko urezao u misli:

I will stay forever here, with you, my love
The softly spoken words you gave me
Even in death our love goes on
And I can’t love anymore than I do…

Njen decko Marko je juce raskinuo sa njom. Osecala se kao da joj ceo svet tone pod nogama. I imala je samo jednu osobu na svetu kojoj je mogla da kaze sta je muci. Jedinu osobu koja ju je uvek razumela i podrzavala. Jedinu osobu koja ju je prihvatila kada ju je ceo svet ismejao. Do sada je mislila da je i Marko jedna takva osoba, sve dok jutros nije raskinuo sa njom i ucinio da svi njeni ideali nestanu zajedno sa osmehom na njenim usnama.
Ta osoba od neizmernog povernja bio je njen najbolji drug Bill. Poznaju se jos od kad su bili deca, isli su u istu osnovnu skolu, a sada i u srednju. Jedino je njemu mogla da se isplace na ramenu. I bilo je tu jos nesto. Nesto sto nikome, pa cak ni sebi nije smela da prizna. Bila je ludo zaljubljena u njega! Ceo svoj zivot. Sa velikom tugom ga je slusala kako joj prica o svojim vezama i uvek se trudila da ne zamislja sebe u ulozi jedne od tih devojaka. Trudila se da prihvati cinjenicu da ce mu uvek biti samo najbolja drugarica i nije htela da kvari to divno prijateljstvo svojim osecanjima. Nikada nije ni pokusala da mu stavi do znanja sta oseca jer se plasila, strasno se plasila! I tako vec 16 godina. Shvatila je da joj ne vredi da tuguje zbog toga i zato je pokusala da nastavi svoj zivot. Marko je bio prva promena koju je pokusala da napravi i, zaklela se sebi, poslednja! Nije volela Marka, to je morala da prizna, ali joj je bio voma drag. On je to, izgleda, znao i smetalo mu je. Zato je, mislila je Sanja, verovatno i raskinuo.
I sada joj ostaje Bill. Jedina osoba na svetu kojoj inace sve prica i poslednja osoba na svetu kojoj bi priznala o cemu trenutno razmislja. Zavibrirao joj je telefon u dzepu i trgao je iz misli. Videla je ime na ekranu “Best Friend”. Bill. Javila se.
- Moram nesto da ti kazem! – rekli su u isto vreme. Sanja je pocela da se smeje.
- E, sta kazes da navratis do mene? – pitao je tuznim glasom Bill.
- No prob! Sta se desilo? – uozbiljila se.
- Recicu ti kad dodjes.
- Ok. I ja tebi moram nesto da kazem. – dodala je tiho.
- Dobro onda. Vidimo se.
- C Ya!

Bill ima nesto da joj kaze? Nista neobicno. Ali zasto je tako tuzan? Shvatila je da nece saznati dok ne ode. Na brzinu se obula i izjurila iz stana. Ona i Bill su ziveli u istoj zgradi, samo sto je ona bila na drugom, a on na petom spratu. Usla je u lift i pritisnula broj 5.
- Zasto ovo govno ne moze da ide brze?! – mislila je dok je stajala u liftu.

Vrata od Billovog stana su se nalazila odmah do lifta, tako da nije morala mnogo da hoda. Na tome je bila zahvalna onome ko je projektovao zgradu Smile. Sad joj je najmanje trebalo da seta kroz odvratni hodnik. Pozvonila je na vrata koja joj je otvorio Billov brat-blizanac Tom. Tom je bio OK tip, ali ne po njenom ukusu. Previse cesto je menjao devojke i to ju je nerviralo. I ne samo nju:) . Ipak,danas nije mogla da razmislja o tome.
- Gde je Bill? – pitala ga je nakon sto je usla u stan.
- U svojoj sobi. – promrmljao je i izgubio se negde. To bas lici na njega!

Dva puta je pokucala i usla u Billovu sobu.
- E, cao!
- Cao, Sanja. Dodji, sedi. – poslusala ga je i sela pored njega na krevet.
- Pricaj! – rekla je.
- Prvo ti.
- Ok. Evo ovako. Marko… on je… pa… raskinuo je sa mnom. – tuzno je spustila pogled.
- Molim?! – uzviknuo je Bill u nevrici. Sanja i Marko su bili zajedno nesto manje od godinu dana. – Kad?
- Jutros.
- Koji kreten! Ali zbog cega? Msm, izgledalo je kao da je sve savrseno… - dodao je zbunjeno.
- E, to pitaj njega! Msm, nemoj da ga pitas, salila sam se. – oboje su se slabasno osmehnuli i nastavili da gledaju u pod. Tako su ostali jos par sekundi, a onda je Bill progovorio.
- Znas, nisam ni ja bolje prosao! Irena me sutnula. – ovo poslednje je izgovorio sa tugom u glasu.
- Znaci, zato si bio tako tuzan preko telefona?
- Da.
- Pa barem ni ti ni ja nismo jedini:)

To vece su sedeli do kasno u njegovoj sobi i pricali. Bilo je skoro 10 uvece kada se Sanja vratila u svoj stan.

******************************************************************************

Ujutru ju je probudio zvuk sopstvenog telefona.

Hoces malo da prosetamo?

Ovaj Bill nije normalan! Koliko je sati?!
Pogledala je ponovo u telefon i u uglu ekrana videla vreme - 11:30. Sta?! Uglavnom nije imala obicaj da spava ovako dugo. Sva sreca pa je bila subota!

Dobro jutro i tebi! Ja sam super, hvala na pitanju. Lepo sam spavala sve do mlopre! Evo dolazim, samo da se obucem!Wink - vratila mu je poruku.

Sorry, nisam znao!Smile

Nv!

Obukla je farke i majicu, obula patike i sisla dole. Bill je vec cekao ispred zgrade.
- Cao! – prisla mu je i poljubila ga u obraz.
- Cao! E sorry opet sto sam te probudio.
- Ma nista. – nasmejala se. Uvek je uspevala da nekako ostane pozitivna u njegovom drustvu.

Subota je uvek bila Sanjin omiljeni dan. Mozda zato sto je imala obicaj da se svako subotnje jutro ovako seta sa Billom:) . Polako su skrenuli prema parku. Smirivale su je pesma ptica i miris lipa. Setali su dugo, ne govoreci nista.
- Hocemo da sednemo negde? - pitao je Bill.
- Moze. Vec su pocele da me bole noge:)
- Kad pre? – nasmejao se. – pa ne hodamo ni 15 minuta!
- Znam, al nesto sam umorna, valjda zbog onog od juce…
- Ma umorna si ti malo sutra… - rekao je i prijateljski je udario po ruci.
- Aaa!
- Sorry.

Seli su prvu slobodnu klupu, jos uvek se smejuci. Volela je ovakve trenutke sa Billom. Bez obzira na situaciju, on ju je uvek zasmejavao. To je bila samo jedna od mnogobrojnih stvari koje je volela kod njega. Nezno joj je prebacio ruku preko ramena, a ona je prestala da se smeje i samo se naslonila na njega. Sedeli su tako zagrljeni celih nekoliko minuta. Smile Sanja je osetila Billovu glavu na svojoj i,posto je on bio visi on nje, polako je okrenula glavu prema gore. Tada se desilo nesto sto nijedno od njih dvoje nije ocekivalo. Usne su im se zamalo spojile. Primetila je neko blago komesanje u stomaku i slabasno se osmehnula. Uskoro je i ono “zamalo” nestalo i usne su im se stopile u taj dugo ocekivani poljubac…

***************************************************************************

Taj dan Sanja se vratila kuci sa osmehom od uha do uha:)

***************************************************************************

Najbolji dan u njegovom zivotu, bez sumnje! Uleteo je u sobu i bacio se na krevet. Njegova Sanja… samo mu je ona bila u glavi. Kako je mogao da bude toliko slep i da trazi onu Pravu, kada je ona ceo zivot bila pred njim?!

****************************************************************************

Sanja je zamisljeno gledala njenu i Billovu zajednicku sliku sa mora. Udubila se u njegove cokoladne oci i pomislila jedno: “Ako ikad odem u Raj i budem videla oci andjela, one ce sigurno izgledati ovako.” Nasmejala se u sebi i vratila sliku na policu. A kako je sve ovo moglo da bude mnogo brze da je imala samo malo vise hrabrosti!
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator
LadyLillis


Number of posts : 2862
Age : 29
Registration date : 2008-05-02

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeThu Sep 04, 2008 11:59 pm

Ma nije nama Biwy nevinastze bweee!!!
Zna on da ima ovakve trenutke lol! (odavno nisam koristila ovog smajlija xD)

ma previse je sweeeeeeeet, voljam ovako, kad je nesto sweeet mozda zato sto ja ovakve trenutke slabo pisem, pa volim da ih citam...

kako je SWEEEEEEEEEET

Usne su im se zamalo spojile. Primetila je neko
blago komesanje u stomaku i slabasno se osmehnula. Uskoro je i ono
“zamalo” nestalo i usne su im se stopile u taj dugo ocekivani poljubac…


:Wg: :Wg: :Wg: :Wg: :Wg: :Wg: :Wg: :Wg:
SWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEET!!!!

nemojte da mlatite kako ovo, kako ono, nije dovoljno dobro, da vas sve ne bijem!!!

kazem ti, odlicno je, meni se jako svidja, ideja je ono, nije nesto dramaticno, samo nesto sto svakome moze da se desi, lepo za promenu U r right!
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator
Disenchanted.


Number of posts : 4482
Age : 29
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 2:25 pm

Thaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bounce bounce bounce
Drago mi je shto ima neko ko chita owo lol! Mislim da cu od sada pisati samo one shot!
Back to top Go down
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan
JustTheGirl


Number of posts : 1049
Age : 29
Ëîêàöè¼à : not here...
Registration date : 2008-07-05

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 3:22 pm

lepo je...
ima ko da cita ne brini se...
bas je slatko... Very Happy
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator
Disenchanted.


Number of posts : 4482
Age : 29
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 5:21 pm

Thankies :cat: :kitty: :kitty: :kitty:
Back to top Go down
Little Phoenix
Administrator
Administrator
Little Phoenix


Number of posts : 1478
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Here... there... everywhere...
Registration date : 2008-04-12

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 6:38 pm

joj, stvarno je slatko... I love you
Back to top Go down
http://www.myspace.com/yex93
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan
little.girl.crazy.in.love


Number of posts : 1932
Age : 28
Registration date : 2008-07-12

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 11:50 pm

P-R-E-S-L-A-T-K-O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EXTRA JE... Very Happy Very Happy Very Happy
bash mi se svidja... Very Happy
Back to top Go down
http://www.kaca995.piczo.com
LadyLillis
Administrator
Administrator
LadyLillis


Number of posts : 2862
Age : 29
Registration date : 2008-05-02

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 12:13 pm

xxBiLl's*GiRlxx wrote:
Thaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bounce bounce bounce
Drago mi je shto ima neko ko chita owo lol! Mislim da cu od sada pisati samo one shot!

moljem??Mi smo ovde sv, ok, bar vetjina ff manijatzi bre....mi da mozemo, mi bismo svaki dan citali po nekoliko tzelih, zato, ne brini se ti, ima ko da cita
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator
Disenchanted.


Number of posts : 4482
Age : 29
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 1:48 pm

lol!
Back to top Go down
Toms little perv queen
Super fan
Super fan
Toms little perv queen


Number of posts : 583
Age : 31
Ëîêàöè¼à : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 1:30 am

wooooow jako mi se svidja ovaj ff bravo produzi da pises
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator
Disenchanted.


Number of posts : 4482
Age : 29
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 8:39 am

jasna wrote:
wooooow jako mi se svidja ovaj ff bravo produzi da pises
owo je oneshot Smile al bice uskoro josh neshto od mene (nadam se) poshto sam wec pochela da pishem farao
Back to top Go down
Guest
Guest




"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeMon Sep 15, 2008 8:54 am

Joj, kako je dobro! More, da pocnes ti da pises fanfikove na duze inace cu da bijem! Housewife
A jel ovo ...pesme od Evanescence - Even in Death? Genijalno.
Back to top Go down
kety
New fan
New fan



Number of posts : 3
Registration date : 2008-09-14

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeTue Sep 16, 2008 11:00 pm

:haerly:
bas ti je slatka pričica
steta sto je samo one shot
ali nema veze bas je sweet
:heartly:
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator
xXx~MakyundBill~xXx


Number of posts : 2303
Age : 31
Ëîêàöè¼à : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeThu Sep 18, 2008 1:26 am

Extra je....ne mogu da verujem da sam ovoliko dugo izdr5zala bez ff-ova...a i ja sam zavisnik... lol!
Back to top Go down
https://th-4ever.forumotion.com
Disenchanted.
Moderator
Moderator
Disenchanted.


Number of posts : 4482
Age : 29
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeWed Sep 24, 2008 12:20 pm

Thanx Leute!!!!!
Komp mi je zakachio neki wirus, ali sam danas, uprkos riziku da unishtim ceo sistem, ipak morala doci na net! Stwarno wam hwala shto owo chitate! A ja wam spremam jedno iznenadjenje! Kad se wratim stawljam nowi FF ( nece biti oneshot )! Da, Alexz, to je Even In Death! Moja omiljena pesma!
Back to top Go down
Guest
Guest




"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeWed Sep 24, 2008 4:22 pm

Meni Even in Death nije omiljena, ali se nalazi na listi pesama koje ja naprosto obozavam.=)
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator
billovka94


Number of posts : 4186
Age : 29
Registration date : 2008-07-16

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeFri Jan 23, 2009 10:24 pm

omg kako mi je simpa ovaj ff!! tanja koliko god sam neraspolozena sad sam se oraspolozila... bas je super ff... srecan.. to mi je bas trebalo... U r right!
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan
*^forgotten^*


Number of posts : 2404
Age : 27
Ëîêàöè¼à : Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeFri Jan 23, 2009 10:54 pm

Extra je..Konacno neko da ima happy end..
Svidja mi seeee

Extra je tanjice...
Back to top Go down
http://justaddwater.top-talk.net
Disenchanted.
Moderator
Moderator
Disenchanted.


Number of posts : 4482
Age : 29
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeSun Jan 25, 2009 5:28 pm

Jaaaaaaaaao!!!! Hwala wam!! Pa ja sam zaborawila da owaj FF uopshte postoji Razz hwala wam puno!
Back to top Go down
Dzordzija
Nice fan
Nice fan
Dzordzija


Number of posts : 230
Age : 28
Ëîêàöè¼à : Srbija,Subotica
Registration date : 2009-01-19

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeSun Jan 25, 2009 7:12 pm

aaaaaaaa kako swatko!!!!!!!!!!!preextra je!!!!!!!!mani se jakoooooooooooooo swidja!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator
Disenchanted.


Number of posts : 4482
Age : 29
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitimeTue Jan 27, 2009 4:22 pm

OMG, Dzordzija, HWALA!!!!
Back to top Go down
Sponsored content





"Friends" or sth more? [one shot] Empty
PostSubject: Re: "Friends" or sth more? [one shot]   "Friends" or sth more? [one shot] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
"Friends" or sth more? [one shot]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» No goodbyes [one shot]
» Stay with me [one shot]
» Womanizer {one shot}
» Sunchica [one shot]
» Zvezda [one shot]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel in Serbian hearts :: Tokio Hotel :: One-shot-
Jump to: